Povrch na dětské hřiště, sportoviště nebo terasu s EPDM - 2.jakost !!! | 306x306x30 mm | puzzle

Kód: 942/SAV
Výprodej Náš Tip 2.jakost Výrazná sleva !
Neohodnoceno
Značka: NOVISA
195 Kč –54 %
Gumová dlažba
195 Kč –54 % 89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem Němčičky u Brna (2418 ks)
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Gumová deska na dětské hřiště, sportoviště nebo terasu z řady WARCO s EPDM vrstvou - 2.jakost !!!

(Na 1 m2 je potřeba 10,7 ks) Odolné desky z recyklované pryže s barevnou EPDM vrstvou (nová guma) jsou vhodné jako povrch na dětská hřiště, sportoviště, k bazénům nebo na terasy domů. Zajišťují čistší a bezpečnější alternativu k betonovým nebo asfaltovým povrchům, písku, dlažbě, či jiným povrchům. Spojovací systém se vyrábí ve třech variantách: puzzle, skryté puzzle nebo spojovací kolíky. Upozornění: Desky jsou v 2. jakosti. Některé dílce mají při složení ve spárách drobné mezery, i tak vypadá povrch položený velmi dobře. Na desky je výrazná sleva. Na 1 m2 potřebujete 10,7 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento povrch byl navržen pro veřejná dětská hřiště nebo sportoviště, pro domácí hřiště a jiné rekreační prostory. Desky jsou příjemného vzhledu, mají vynikající schopnost absorpce nárazů a zvuku, jsou pohodlné na chůzi, extrémně trvanlivé a dlouhodobě pružné. Desky jsou vyrobeny ve variantách z recyklované pryže nebo s vrstvou EPDM (vrstva nové gumy). Desky byly vyvinuty za účelem snižování rizika vážného zranění, způsobeného pádem např. z herního prvku (houpačky, prolézačky) nebo při sportu, na minimum a byly testovány v souladu s bezpečnostními požadavky dle ČSN EN 1177. Upozornění: Desky jsou ve 2. jakosti. Některé dílce mají při složení ve spárách drobné mezery, i tak vypadá povrch položený velmi dobře. Na desky je výrazná sleva. Na 1 m2 potřebujete 10,7 ks.

Výhody výrobků WARCO a NOVISA

  • jednoduché systémy spojování (puzzle, skryté puzzle, kolíky)
  • velmi snadná pokládka a údržba 
  • velmi příjemný povrch na chození vytvářející pocit tepla
  • rastr na spodní straně usnadňuje odtok vody a nečistot

povrch na hriste puzzle


Abyste zjistili, který produkt je vhodný pro Vaše použití na dětském hřišti, musíte nejdříve určit výšku možného pádu z herních prvků. Tuto informaci Vám poskytne Váš dodavatel herních prvků anebo jednoduše změřte výšku od země po nejvyšší část herního prvku, na kterém by dítě mohlo stát. Naměřená vzdálenost je výška pádu, kterou byste se měli řídit při výběru tloušťky bezpečnostních desek. 


hriste novisa

 

  • Jednoduchá instalace desek NOVISA a WARCO

Desky jsou vyrobeny a navrženy tak, aby jejich spojování bylo co možná nejjednodušší. K montáži vašeho hřiště nebo terasy můžete využít místní firmu nebo si povrch položit vlastní silou. Pro montáž není nutná speciální odborná znalost. Naši zaměstnanci Vám rádi poradí s výběrem i pokládkou.

 montáž povrchu na dětské hřiště

 

  • Výběr ze tří typů spojení

Vyberte si ze tří možností spojování desek při pokládce. Nabízíme unikátní systém spojení skryté puzzle, kterým velmi snadno a pevně spojíte desky k sobě bez nutnosti odborných znalostí. Dále nabízíme desky spojované systémem puzzle nebo nejběžnější systém pro spojování desek na kolíky.

desky na detske hriste

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště
Rozměr: 306x306x30
Tloušťka: 30
Rozměr: 306x306x30 mm