Gumová zámková dlažba NOVISA 2.JAKOST !!! | rozměr 200x165x43 mm

Kód: KA1-43-4300-045-00
Akce Náš Tip 2.jakost Výrazná sleva !
Neohodnoceno
Značka: NOVISA
39 Kč –46 %
gumová zámková dlažba 1
39 Kč –46 % 21 Kč 17,36 Kč bez DPH
Skladem Němčičky u Brna (860 ks)
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Zámková dlažba NOVISA je vhodná pro HASIČSKÁ DOSKOČIŠTĚ, DĚTSKÁ HŘIŠTĚ, CHODNÍKY atd.. Snižuje riziko vážného zranění způsobeného pádem na minimum. Na 1m2 je potřeba 35ks dlažby. Výrobek je II. JAKOST !!! (druhá jakost znamená, že pohledově je výrobek jako I. jakost, ale kostky mohou mít každá jinou hustotu materiálu a nehodí se tedy do stájí nebo koňských kolotočů. Množství na paletě 120x120 - 1050ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zámková dlažba je určena pro hasičský sport, domovy důchodců, víceúčelová sportovní hřiště a veterinární kliniky, přičemž šetří pohybový aparát a snižuje riziko vážného zranění způsobeného pádem na minimum.

Zámková dlažba je odolná, má výhodu snadné manipulace a výměny, zámkové spoje se nerozpojí, je ideální zejména pro povrchy s dlouhodobou zátěží.

V závislosti na plánovaném zatížení ji lze pokládat na štěrkopískové podloží nebo na betonový či asfaltový podklad. Její dlouhodobá pružnost, odolnost a esteticky příjemný vzhled ji předurčují také pro použití na rampách pro vozíčkáře. Při použití v koňských stájích snižují zátěž nohou, zad a svalů koní. Koeficient tření za mokra i za sucha výrazně převyšuje koeficient tření betonu, asfaltu či jiných běžných povrchů, takže minimalizuje riziko zranění. Zámková dlažba dobře odvádí vodu a k její běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čistění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem a ekologicky odbouratelnými čistícími prostředky.

 

Na 1m2 je potřeba 35ks kostek zámkové dlažby. 

POZOR II.JAKOST NENÍ VHODNÁ DO STÁJÍ A KOLOTOČŮ !!! 

UPOZORNĚNÍ: Zboží ve druhé jakosti je na pohled stejně kvalitní jako v jakost první s rozdílem hustoty materiálu. Nižší nebo rozdílná hustota jednotlivých kostek není vhodná do koňských stájí a kotců, pro které byla primárně vyvinuta.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zámková dlažba
Rozměr: 200x165x43
Tloušťka: 43
Rozměr: 200x165x43 mm