Vzhledem k velkému počtu objednávek, může docházet ke zpoždění dodání objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Povrch do fitness puzzle 478x478x8mm | probarvenost 10%

Kód: PUZ1-08-9710-087
Doporučujeme Výrazná sleva! Vyrobeno v ČR
164 Kč –15 %
478x478x8mm červená
164 Kč –15 % 139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem (16 ks)
Barva ?
Tloušťka desek ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

DOPRODEJ - Starý typ zámku. 

Kvalitní povrch do fitness centra značky  je velmi často používanou podlahou v celé ploše posiloven. Díky typu spojení puzzle se povrch velmi snadno pokládá i bez využití specializovaných firem. Tento typ je nejčastěji používaný povrch vzhledem k příznivé ceně a kvalitě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sportovní povrch pro fitness a sportovní centra o rozměrech 478x478x8 mm je velmi častou volbou v celé ploše fitness center. Tento typ podlahy se vyrábí ve formě PUZZLE a v tomto rozměru je nejpoužívanější podlahou ve fitness centrech. Rozměr 478x478x8 mm ve formě puzzle není nutné lepit, a proto jeho pokládku zvládne i neodborný pracovník. Podlahy jsou dostupné v různých tloušťkách, nejběžnější podlahy ve fitness jsou tloušťky 8 a 10 mm. Pro správné spočítání počtu desek je nutné znásobit plochu x 4,25 + 5% prořez. Gumové puzzle lze také dodat s probarveným prosypem v mnoha barevných kombinacích nebo v celobarevném provedení.

 

povrch do fitness modrý

Profesionální podlaha určená do sportovních center, vyráběná ve formě skládacích PUZZLE, je využívána v komerčních i domácích posilovnách, sportovních sálech, sálech na bojová umění a činkových zónách. Povrch se vyznačuje snadnou montáží bez nutnosti lepení k podkladu díky vysoké váze desek. Pokládku podlahy je možné provádět svépomocí. Díky zdravotní nezávadnosti lze využít i v šatnách nebo na dětských hřištích. 

povrch do fitness modrý 2