Vzhledem k velkému počtu objednávek, může docházet k mírnému zpoždění dodání objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Povrch na dětské hřiště, sportoviště nebo terasu | 500x500x20mm

Kód: DH10-20-0300-010-32
Tip Výprodej Vyrobeno v ČR
Značka: NOVISA
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
Skladem Brno (GEIS) (50 ks)
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Gumový povrch (gumová dlažba) na dětské hřiště, sportoviště nebo terasu 

Odolné desky z recyklované pryže v rozměru 500x500x20mm jsou vhodné jako povrch na dětská hřiště, venkovní sportoviště, k bazénům nebo na terasy domů. 

DOPORUČENÉ LEPIDLO A TMEL:

LEPIDLO Mapei Adesilex G19

Dvousložkové epoxipolyuretanové lepidlo na podlahové krytiny z pryže a PVC. Je vhodné pro lepení podlahových krytin z pryže, v interiéru i exteriéru, krytin z homogenního a heterogenního PVC a z částečně pružného vinylu.


Tmel Würth K+D černý
Profesionální univerzální lepidlo špičkové kvality od švýcarské firmy Würth. Používá se jako univerzální lepidlo např. při lepení plastových lemů a spoilerů na auto. Vytváří silný a pružný film, nevyhýbá a nepraská. Tento polyuretanový tmel má velmi dobrou přilnavost surového kovu. Je odolný proti vodě a povětrnostním vlivům s možností broušení a přelakování. Po vytvrzení je možné tento K+D přípravek mechanicky dále opracovávat a přelakovat bez aktivace povrchu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento povrch byl navržen pro veřejná dětská hřiště nebo sportoviště, pro domácí hřiště a jiné rekreační prostory. Desky jsou příjemného vzhledu, mají vynikající schopnost absorpce nárazů a zvuku, jsou pohodlné na chůzi, extrémně trvanlivé a dlouhodobě pružné. Desky jsou vyrobeny ve variantách z recyklované pryže nebo s vrstvou EPDM (vrstva nové gumy). Desky byly vyvinuty za účelem snižování rizika vážného zranění způsobeného pádem např. z herního prvku (houpačky, prolézačky) nebo při sportu na minimum a byly testovány v souladu s bezpečnostními požadavky dle ČSN EN 1177. Odolné desky z recyklované pryže v rozměru 500x500x20mm jsou vhodné jako povrch na dětská hřiště, venkovní sportoviště, k bazénům nebo na terasy domů.

 

Výhody výrobků WARCO a NOVISA

  • jednoduché systémy spojování (puzzle, skryté puzzle, kolíky)
  • velmi snadná pokládka a údržba 
  • velmi příjemný povrch na chození vytvářející pocit tepla
  • rastr na spodní straně usnadňuje odtok vody a nečistot

povrch na detske hriste novisa 1

povrch na detske hriste novisa

  • Jednoduchá instalace desek NOVISA a WARCO

Desky jsou vyrobeny a navrženy tak, aby jejich spojování bylo co možná nejjednodušší. K montáži vašeho hřiště nebo terasy můžete využít místní firmu nebo si povrch položit vlastní silou. Pro montáž není nutná speciální odborná znalost. Desky je možné podkládat na tvrdý povrch (beton, dlažbu) nebo na štěrkové dobře zhutněné podloží.  Naši zaměstnanci Vám rádi poradí s výběrem povrchu a doporučí postup pokládky.

  • Řezání a zkracování desek

 Pokud potřebujete desky zakrátit, použijte k tomu kvalitní zalamovací planžetový nůž a ocelové pravítko nebo vodováhu. Pozor !!! Nezakracujte desky kotoučovou pilou, při vysokých otáčkách se guma začne pálit.

montáž povrchu na dětské hřiště

  • Výběr ze tří typů spojení
Vyberte si ze tří možností spojování desek při pokládce. Nabízíme unikátní systém spojení skryté puzzle, kterým velmi snadno a pevně spojíte desky k sobě bez nutnosti odborných znalostí. Dále nabízíme desky spojované systémem puzzle nebo nejběžnější systém pro spojování desek na kolíky.

desky na detske hriste

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště
Rozměr: 500x500 mm
Tloušťka: 20 mm
Váha: 3,9 Kg