Vzhledem k velkému počtu objednávek, může docházet k mírnému zpoždění dodání objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Stájová deska NOVISA s rastrem 1000x1000x30 mm

Kód: SD3C-30-0400-000-90 SD3C-30-0400-010-90 SD3C-30-0400-020-90 Zvolte variantu
Značka: NOVISA
1 127 Kč 1 169 Kč 1 195 Kč od 1 127 Kč 931,40 Kč bez DPH 966,12 Kč bez DPH 987,60 Kč bez DPH od 931,40 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Stájové desky speciál jsou určeny ke snížení rizika zranění koní a skotu ve stájích. Měkký, pružný a teplý povrch absorbující nárazy chrání šlachy a klouby před nadměrnou zátěží a protiskluzový povrch zaručuje celkovou jistotu při stání či chůzi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky izolačnímu účinku pryže stájové desky pomáhají omezovat problémy se svaly, revmatismem a kulhavostí. Měkká podlaha sníží hluk ve stájích a snadno udržovatelný povrch redukuje zápach čpavku, obvyklý u jiných typů podlahových krytin, a činí místo hygieničtějším.

Stájové desky pomáhají dlouhodobě snižovat celkové náklady stájí, protože méně podestýlky znamená méně pracovních hodin potřebných k čištění stájí, takže zbývá více času na ježdění. Úspora podestýlky navíc znamená méně prachu, což přispívá ke zdravějšímu ovzduší ve stájích a nižším nárokům na skladování slámy. Snadno instalovatelné stájové desky se vyznačují dlouhou životností a jsou vhodné pro nové i starší stáje.

Plochy ze stájových desek jsou příjemného vzhledu, mají vynikající schopnost absorpce nárazů a zvuku, jsou trvanlivé a dlouhodobě pružné. K jejich běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čištění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem a ekologicky odbouratelnými čistícími prostředky. 


DOPORUČENÉ LEPIDLO A TMEL:


LEPIDLO Mapei Adesilex G19

Dvousložkové epoxipolyuretanové lepidlo na podlahové krytiny z pryže a PVC. Je vhodné pro lepení podlahových krytin z pryže, v interiéru i exteriéru, krytin z homogenního a heterogenního PVC a z částečně pružného vinylu.


Tmel Würth K+D černý
Profesionální univerzální lepidlo špičkové kvality od švýcarské firmy Würth. Používá se jako univerzální lepidlo např. při lepení plastových lemů a spoilerů na auto. Vytváří silný a pružný film, nevyhýbá a nepraská. Tento polyuretanový tmel má velmi dobrou přilnavost surového kovu.
Je odolný proti vodě a povětrnostním vlivům s možností broušení a přelakování. Po vytvrzení je možné tento K+D přípravek mechanicky dále opracovávat a přelakovat bez aktivace povrchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: STÁJE A ZVÍŘATA
Rozměr: 1000x1000x30 mm
Tloušťka: 30 mm
Váha: 23 Kg