Stájová deska NOVISA s rastrem 1000x1000x40 mm

Kód: 680/ERV 680/ZEL 680/ERN Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: NOVISA
1 345 Kč 1 413 Kč 1 262 Kč od 1 262 Kč 1 111,57 Kč bez DPH 1 167,77 Kč bez DPH 1 042,98 Kč bez DPH od 1 042,98 Kč bez DPH
Na objednávku Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Stájové desky speciál jsou určeny ke snížení rizika zranění koní a skotu ve stájích. Měkký, pružný a teplý povrch absorbující nárazy chrání šlachy a klouby před nadměrnou zátěží a protiskluzový povrch zaručuje celkovou jistotu při stání či chůzi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky izolačnímu účinku pryže stájové desky pomáhají omezovat problémy se svaly, revmatismem a kulhavostí. Měkká podlaha sníží hluk ve stájích a vodopropustný, snadno udržovatelný povrch redukuje zápach čpavku, obvyklý u jiných typů podlahových krytin, a činí místo hygieničtějším.

Stájové desky pomáhají dlouhodobě snižovat celkové náklady stájí, protože méně podestýlky znamená méně pracovních hodin potřebných k čištění stájí, takže zbývá více času na ježdění. Úspora podestýlky navíc znamená méně prachu, což přispívá ke zdravějšímu ovzduší ve stájích a nižším nárokům na skladování slámy. Snadno instalovatelné stájové desky se vyznačují dlouhou životností a jsou vhodné pro nové i starší stáje.

Plochy ze stájových desek jsou příjemného vzhledu, mají vynikající schopnost absorpce nárazů a zvuku, jsou vodopropustné, trvanlivé a dlouhodobě pružné. K jejich běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čištění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem a ekologicky odbouratelnými čistícími prostředky. 


DOPORUČENÉ LEPIDLO A TMEL:


LEPIDLO Mapei Adesilex G19

Dvousložkové epoxipolyuretanové lepidlo na podlahové krytiny z pryže a PVC. Je vhodné pro lepení podlahových krytin z pryže, v interiéru i exteriéru, krytin z homogenního a heterogenního PVC a z částečně pružného vinylu.


Tmel Würth K+D černý
Profesionální univerzální lepidlo špičkové kvality od švýcarské firmy Würth. Používá se jako univerzální lepidlo např. při lepení plastových lemů a spoilerů na auto. Vytváří silný a pružný film, nevyhýbá a nepraská. Tento polyuretanový tmel má velmi dobrou přilnavost surového kovu. Je odolný proti vodě a povětrnostním vlivům s možností broušení a přelakování. Po vytvrzení je možné tento K+D přípravek mechanicky dále opracovávat a přelakovat bez aktivace povrchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: STÁJE A ZVÍŘATA
Rozměr: 1000x1000x40
Tloušťka: 40
Rozměr: 1000x1000x40 mm