Umělá tráva MULTIPLAY (gumová dlažba) | rozměr 500x500x30 mm, rastr 15mm

Kód: DT1C-30-5600-U30
Značka: NOVISA
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Na objednávku

Gumová dlaždice s kvalitním povrchem z umělé trávy (zn. JUTA) a rastrem 15 mm pro bezpečný dopad je příjemná na chození a tlumí nárazy, je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Umělá tráva Multisport má kratší chlup a je vhodná na dětská hřiště, fotbalová hřiště, golfová odpaliště atd..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gumová dlaždice s povrchem z umělé trávy provedení MULTIPLAY je příjemná na chození a tlumí nárazy, je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Dlaždice s umělou trávou JUTA MULTIPLAY se na rozdíl od trávy VIRGIN mohou použít i na místech s větší zátěží jako jsou např. fotbalová hřiště. Gumovou dlažbu s povrchem z umělé trávy můžete použít jako dopadové plochy na dětských a víceúčelových hřištích. Lze ji také využít jako povrch na sportovištích, terasách a  u bazénů. Gumová dlažba je z rubové strany opatřena rastrem 15 mm, který umožňuje odtok vody a zmírňuje následek pádu.

Návod na montáž a pracovní postup:
Desky je možné jednoduše instalovat bez odborné firmy. Návod a pracovní postup naleznete na odkazu ZDE.
 


DOPORUČENÍ: NENÍ-LI HERNÍ NEBO SPORTOVNÍ PLOCHA PEVNĚ OHRANIČENA OBRUBNÍKY, DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT SPOJOVACÍ KOLÍKY  DO PŘEDVRTANÝCH DĚR V DESKÁCH, KTERÉ ZAJISTÍ PEVNÉ PŘICHYCENÍ DESEK K SOBĚ (CENA/kus 3,90 Kč), POUŽÍVAJÍ SE 4 KOLÍKY NA DESKU /  KOUPIT ZDE   

 

IMG_93 52

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště
Hmotnost: 4.5 kg
Rozměr: 500x500 mm
Tloušťka: 30 mm
Váha: 4,5 Kg
? Výška rastru: 15 mm