Vzhledem k velkému počtu objednávek, může docházet ke zpoždění dodání objednaného zboží. Děkujeme za pochopení.

Umělá tráva VIRGIN (gumová dlažba) | rozměr 500X500x25mm rastr 15mm

Kód: VYR001279
Akce Výprodej 2.jakost Výrazná sleva!
Značka: NOVISA
336 Kč –44 %
tráva NOVISA
336 Kč –44 % 185 Kč 152,89 Kč bez DPH
Skladem (964 ks)
Tloušťka desek ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Gumová dlaždice s kvalitním povrchem z umělé trávy a rastrem 15 mm pro odtok vody a nečistot je příjemná na chození a tlumí nárazy, je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Odolné desky z recyklované pryže jsou vhodné jako povrch na dětská hřiště, venkovní sportoviště, k bazénům nebo na terasy domů. Desky mají ze spodní strany rastr 15mm, který zajišťuje snadný odtok vody a mají tlumící vliv při pádu. Tyto desky se spojují pomocí spojovacích kolíků.
K deskám doporučujeme dokoupit spojovací kolíky (nejsou součástí povrchu) Desky lze položit i bez spojení kolíky, ale plocha poté není tak stabilní. Používají se 4ks na desku. KOUPIT ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gumová dlaždice s povrchem z umělé trávy je příjemná na chození a tlumí nárazy, je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Gumovou dlažbu s povrchem z umělé trávy můžete použít jako dopadové plochy na dětských a víceúčelových hřištích. Lze ji také využít jako podlahu balkonů, teras a bazénů. Gumová dlažba je z rubové strany opatřena rastrem 15 mm, který umožňuje odtok vody a zmírňuje následek pádu. 

Detailní popis produktu

Tento povrch byl navržen pro veřejná dětská hřiště nebo sportoviště, pro domácí hřiště a jiné rekreační prostory. Desky jsou příjemného vzhledu, mají vynikající schopnost absorpce nárazů a zvuku, jsou pohodlné na chůzi, extrémně trvanlivé a dlouhodobě pružné.

Spojovací materiál: K deskám NOVISA DH které se spojují pomocí kolíků doporučujeme přikoupit spojovací kolíky do předvrtaných děr v deskách, které zajistí pevné přichycení desek k sobě (Používají se 4 kolíky na desku). U desek spojovaných kolíky je nutné hřiště olemovat obrubníky nebo lištami. Desky lze položit i bez spojení kolíky, ale plocha poté není tak stabilní KOUPIT ZDE

Výhody výrobků WARCO a NOVISA

  • jednoduché systémy spojování (puzzle, skryté puzzle, kolíky)
  • velmi snadná pokládka a údržba 
  • velmi příjemný povrch na chození vytvářející pocit tepla
  • rastr na spodní straně usnadňuje odtok vody a nečistot

povrch na detske hriste novisa 1

povrch na detske hriste novisa

  • Jednoduchá instalace desek NOVISA a WARCO

Desky jsou vyrobeny a navrženy tak, aby jejich spojování bylo co možná nejjednodušší. K montáži vašeho hřiště nebo terasy můžete využít místní firmu nebo si povrch položit vlastní silou. Pro montáž není nutná speciální odborná znalost. Desky je možné podkládat na tvrdý povrch (beton, dlažbu) nebo na štěrkové dobře zhutněné podloží.  Naši zaměstnanci Vám rádi poradí s výběrem povrchu a doporučí postup pokládky.

  • Řezání a zkracování desek

 Pokud potřebujete desky zakrátit, použijte k tomu kvalitní zalamovací planžetový nůž a ocelové pravítko nebo vodováhu. Pozor !!! Nezakracujte desky kotoučovou pilou, při vysokých otáčkách se guma začne pálit.

montáž povrchu na dětské hřiště

  • Výběr ze tří typů spojení
Vyberte si ze tří možností spojování desek při pokládce. Nabízíme unikátní systém spojení skryté puzzle, kterým velmi snadno a pevně spojíte desky k sobě bez nutnosti odborných znalostí. Dále nabízíme desky spojované systémem puzzle nebo nejběžnější systém pro spojování desek na kolíky.

desky na detske hriste

 

tráva virgin 1

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hřiště
Rozměr: 500x500x25 mm
Tloušťka: 25 mm
Váha: 3,55 Kg
? Výška rastru: 15 mm