Gumová zámková dlažba | koně | hřiště | sportoviště | 200x165x43 mm

Kód: 507/ERV 507/ZEL 507/ERN Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: NOVISA
45 Kč 47 Kč 43 Kč od 43 Kč 37,19 Kč bez DPH 38,84 Kč bez DPH 35,54 Kč bez DPH od 35,54 Kč bez DPH
Skladem Němčičky u Brna (1000 ks) Na objednávku Na objednávku Zvolte variantu
Barva ?
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Zámková dlažba NOVISA je určena pro výběhy a kolotoče pro koně, domovy důchodců, víceúčelová sportovní hřiště a veterinární kliniky, přičemž šetří pohybový aparát a snižuje riziko vážného zranění způsobeného pádem na minimum. Na 1m2 je potřeba 35ks dlažby.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zámková dlažba je určena pro výběhy a kolotoče pro koně, domovy důchodců, víceúčelová sportovní hřiště a veterinární kliniky, přičemž šetří pohybový aparát a snižuje riziko vážného zranění způsobeného pádem na minimum.

 

Zámková dlažba je odolná, má výhodu snadné manipulace a výměny, zámkové spoje se nerozpojí, je ideální zejména pro povrchy s dlouhodobou zátěží.

 

V závislosti na plánovaném zatížení ji lze pokládat na štěrkopískové podloží nebo na betonový či asfaltový podklad. Její dlouhodobá pružnost, odolnost a esteticky příjemný vzhled ji předurčují také pro použití na rampách pro vozíčkáře. Při použití v koňských stájích snižují zátěž nohou, zad a svalů koní. Koeficient tření za mokra i za sucha výrazně převyšuje koeficient tření betonu, asfaltu či jiných běžných povrchů, takže minimalizuje riziko zranění. Zámková dlažba dobře odvádí vodu a k její běžné údržbě postačí opláchnutí proudem vody ze zahradní hadice, popř. čistění vysokotlakým nebo kartáčovým mycím strojem a ekologicky odbouratelnými čistícími prostředky.

 

Na 1m2 je potřeba 35ks kostek zámkové dlažby.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zámková dlažba
Rozměr: 200x165x43
Tloušťka: 43
Rozměr: 200x165x43 mm